Psichoterapija – tai reguliarių susitikimų (sesijų) forma vykstantis procesas, kurio metu siekiama ne vien simptominio palengvėjimo, bet ir gilesnių asmenybinių pokyčių, leisiančių gyventi taikoje su savimi bei darnoje su aplinka. Kartu su psichoterapeutu pacientas nagrinėja savo praeities santykius, patirtis, traumas bei iš ten atsineštus bet dabartyje nebeveiksmingus funkcionavimo būdus. Palaipsniui pavyksta atpažinti naudojamus gynybos mechanizmus, kuriais saugojamasi nuo skausmingų, nerimą keliančių jausmų ir prisiminimų. Elgesio motyvų įsisąmoninimas bei jausmų pripažinimas sukuria prielaidas empatiškam ir realistiškam savęs bei kitų priėmimui. Terapijos procese atsiradęs saugumo jausmas, pozityvi ryšio su terapeutu patirtis leidžia ne tik atsikratyti varginančių simptomų ir varžančių gynybų, bet ir kurti atviresnius, pasitenkinimą teikiančius tarpusavio santykius. Kuo ankstyvesnės ir gilesnės žmogaus patirtos traumos, tuo ilgiau gali užtrukti jo gijimo procesas. Trumpalaikė psichoterapija trunka nuo kelių iki keliasdešimt sesijų, ilgalaikė – nuo dvejų iki kelerių metų.

Psichoterapija gali vykti gyvai (kabinete) arba nuotoliniu formatu. Psichoterapeutas užtikrina konfidencialumą ir savo sukauptų profesinių žinių pasitelkimą paciento sunkumams tyrinėti

  Trukmė Kaina
Psichoterapija 45 min. 50 Eur

Tai konsultacijos specialistams (vaikų bei suaugusiųjų psichologams ir psichoterapeutams). Supervizijos gali būti vienkartinės (skirtos aptarti sudėtingoms darbinėms situacijoms) ar tęstinės (skirtos atvejo analizei).


Teikiamos konsultacijos tėvams, norintiems:

  • kurti geresnius tarpusavio santykius su vaiku;
  • suprasti vaiko psichologinius poreikius, jo simptomų ar probleminio elgesio priežastis;
  • sužinoti, kaip sušvelninti šeimos įvykių ar traumuojančių patirčių poveikį vaikui;
  • išmokti įvairesnių vaiko elgesio ir emocinių reakcijų reguliavimo būdų.
  Trukmė Kaina
Konsultacijos tėvams 45 min. 50 Eur